O mnie

Myślicie, że Węgry to tylko wino i papryka? Ze mną poznacie inne smaki tego kraju. Pokażę wam miejsca, o których nie mieliście pojęcia; opowiem historie nie znane przewodnikom. Możecie zobaczyć Węgry z lądu, wody i powietrza. Wycieczki, które pilotuję, są jak ognisty czardasz i ostra papryka w jednym. Na nich zastane pomniki ożywają i przestają być kamiennymi monumentami. Budapeszt i inne miasta Węgier żyją, o czym uczestnicy moich wycieczek przekonują się na każdym kroku.

Język, o którym krążą anegdoty, nie jest dla mnie zagadką – miałem okazję poznać go zarówno w trakcie studiów, jak i mieszkając w Budapeszcie. Jako absolwent kursu animatorów wiem, co to rozrywka – pokażę więc wam miejsca, w których liczy się tylko zabawa.

Moją wiedzę i doświadczenie doceniło Wydawnictwo Bezdroża, z którym od lat współpracuję jako autor tekstów i zdjęć do kilku przewodników. W pracy pośrednika i konsultanta stawiam na najwyższą jakość usług.
Potrafię negocjować z węgierskimi kontrahentami, a wieloletnia działalność na rynku węgierskim pozwoliła mi stworzyć rozbudowaną sieć kontaktów. Dzięki niej na pewno odniesiecie sukces!