Opinie

„dziękujemy za wspaniałe prowadzenie wycieczki z Zabrza do Budapesztu . Było ciekawie ,wesoło i pysznie a była to nasza pierwsza zagraniczna wycieczka. Jesteśmy bardzo zadowoleni pomimo pogody i defektu autobusu mam nadzieje ze jeszcze kiedyś będzie nam dane spotkać się na jakiejs wycieczce miło bylo spotkać pozdrawiamy serdecznie Arek i Agnieszka z tylnej części autobusu”
Arkadiusz i Agnieszka z Zabrza

 

Dziękujemy! Cały tył autobusu zgadza się, że był Pan najlepszym przewodnikiem, jakiego kiedykolwiek mieliśmy 🙂

Ania Owczarek i klasa V Liceum w Bielsku-Białej

 

Wróciłam właśnie z długiego weekendu z Waldkiem. Eger, Tokaj, Miszkolc,  Szentendre i cudowny Budapeszt – wszystko smakowało wspaniale, bo było okraszone fantastycznymi opowieściami przewodnika. Porażka, kłopot, problem – takie słowa u niego nie istnieją 😉 Mogliśmy się o tym przekonać, kiedy sprawnie negocjował zamianę naszych pokoi w hotelu 🙂

Pozdrawiamy!

Milena i Antos

 

Cieszę się, że mogłem poznać Miszkolc i Eger w towarzystwie pana Waldemara. Słuchając jego opowieści o winie ma się ochotę wykupić całą piwniczkę. Opowieści winiarza tłumaczone przez tego przewodnika to mistrzostwo świata.

Krzysztof z rodzinką

Byłam na wycieczce z Waldkiem w Budapeszcie. Jego wiedza, dowcip i kontakt z grupą zasługuje na największe słowa uznania. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych!

Dziękuję panie Waldku 🙂

Bożena

Byłam na wycieczce z Waldkiem drugi raz i pojechałabym jeszcze raz.

Wyśmienita wiedza, świetne poczucie humoru. Słonecznik – to przecież wiadomo.

Nieważna pogoda, stan autobusu, problemy – z nim na koniec świata 🙂

Anna Werech

Wycieczka była rewelacyjna! Dziękuję za wspaniałą wiedzę, organizację i atmosferę!

Małgorzata i Anna, Lanckorona

Wycieczka z tym przewodnikiem = MOC atrakcji oraz niemiara uciechy. Za słonecznikiem p. Waldemara jesteśmy skłonne pójść na koniec świata. Dzięki niemu zakochałyśmy się w Budapeszcie od pierwszego wejrzenia. Jesteśmy pewne, że tam wrócimy 😉

Pozdrawiamy

Natalia i Kinga

Pan Waldemar ma niesamowitą wiedzę i potrafi ją przekazać w trakcie zwiedzania. Jestem pod wrażeniem tego w jaki sposób nawiązuje kontakt z każdym uczestnikiem wycieczki. Potrafi rozładować stres związany z podróżą i sprawić, że nawet męcząca wycieczka stanie się długo zapamiętaną.

Dziękujemy Panie Waldku!

Miałam przyjemność brać udział w wycieczce oprowadzanej przez Pana Waldemara.
Od momentu wejścia do autokaru, aż do powrotu byłam co krok miło zaskakiwana.
Już po samym niemalże wejściu do autokaru, który nas wiózł do Budapesztu, p. Waldemar wręczył nam mapki i wszelkie niezbędne informacje co zrobić gdy się zgubimy. Jest to o tyle istotne, iż nawet
wyraźne oznakowanie ulic nie umożliwia większości Polakom poprawne ich przeczytanie.
BARDZO sobie ceniłam w trakcie wycieczki dość ironiczne, ale zawsze ze smakiem poczucie humoru.

Oszałamiające jest także zaangażowanie i potężna wiedza pana Waldemara na temat Budapesztu i całych Węgier. Jeżeli ktoś chce być fachowo i profesjonalnie oprowadzony po Węgrzech… z całym przekonaniem polecam p. Waldemara
P.S.
No i ten kwiatek…….. ehhhhhhh Na pewno zostanie na długo w pamięci 😀
Izabela Przetaczek-Rożnowska

Uwielbiam tego gościa 🙂 Dowcipnie i z wielkim luzem przedstawia Węgry jakich nie pozna się nigdzie indziej!

Polecam Pana Waldemara jako pilota wycieczek na Węgry. Posiada on bogatą wiedzę na temat tego kraju i co najważniejsze potrafi ją przekazać. Jest w stanie sprostać oczekiwaniom turysty nawet najbardziej żądnego wiedzy o Budapeszcie i Węgrzech. Pan Waldemar posiada umiejętność tworzenia miłej atmosfery. Swoje wypowiedzi ubarwiał ciekawymi anegdotami. Cechuje go entuzjazm, otwartość, poczucie humoru, łatwość nawiązywania kontaktów z turystami. W profesjonalny sposób potrafi zdyscyplinować kilkudziesięcioosobową grupę co sprawia, że wycieczka odbywa się bez zakłóceń. Służył radą i pomocą w niespodziewanie zaistniałych sytuacjach. Wróciłam z wycieczki pod pilotażem Pana Waldemara z bagażem pozytywnych wrażeń.
Elżbieta Pińczak

Miałam zaszczyt współpracować a właściwie to szkolić się pod fachowym okiem Waldka… w moim odczuciu jest to pilot który charakteryzuje się: doświadczeniem, profesjonalizmem, świetną organizacją pracy, rewelacyjnym podejściem do ludzi, poczuciem humoru, i przeogromną wiedzą oraz znakomitym sposobem jej przekazywania. Do tego nie da się nie zauważyć że Waldek kocha Węgry a co najważniejsze potrafi zarażać tą miłością turystów…
Paulina Łoboda

Waldemar Kugler jest godną zaufania osobą, z pewnością wycieczki pod jego przewodnictwem zaskoczą bogactwem anegdot, zaiskrzą się dowcipem,  a ogrom wiedzy wyżej wymienionego zaspokoi nawet najbardziej dociekliwych.
Barbara Ornarowicz

Szacunek dla pana Waldka! Dużo się dowiedziałem, nieźle zabawiłem, po mieście nabiegałem, w basenach wykąpałem. Super wycieczka, na pewno jeszcze pojadę do Budapesztu z panem Waldkiem.
Krzysztof Rojtkowski

Byliśmy na wycieczce z firmą w ramach integracji.  Waldek pokazał nam Bratysławę, Budapeszt i Balaton.  Byliśmy wniebowzięci!
Maria

Wrócimy do Egeru na pewno! Opowieści o winach w wykonaniu pana Waldka były bardzo ciekawe, zapamiętałem je najlepiej.  Dziękujemy za świetną zabawę i za pana profesjonalizm!
Henryk z żoną

Wycieczka była doskonała, świetnie zorganizowana i na pewno nie będzie dla nas ostatnia! Świetna organizacja była Pańską zasługą, przedstawił nam Pan Budapeszt ciekawie i zabawnie. Nachodziliśmy się, ale naprawdę było warto! Będziemy polecać wszystkim!
Pozdrawiamy, Natalia i Bożena wycieczka z biura Abdar do Budapesztu

Byłam z panem Waldemarem w Budapeszcie i nie wiedziałam, że na jednodniowej wycieczce tyle zobaczę! a mam porównanie bo tak już wcześniej zwiedzałam inne stolice.Ten wyjazd był najlepszy! Widać, że pilot to profesjonalista,otwarty, wesoły. Wycieczka przebiegła sprawie, była ciekawa.
Polecam ! Anna T.