Rejs statkiem po Budapeszcie

Szukasz zupełnie nowych wrażeń i masz dość sztampowych rozwiązań, takich jak piesze wycieczki czy wynajem rowerów? Myślisz, że w kwestii sposobów zwiedzania już nic Cię nie zaskoczy? Mam dla Ciebie miłą niespodziankę – rejs statkiem, z którego pokładu będziesz mógł podziwiać panoramę Budapesztu.

Stolica Węgier jest naprawdę pięknie położona, nad jedną z najbardziej majestatycznych rzek – „Nad pięknym modrym Dunajem”. Rejs daje zupełnie nową perspektywę zwiedzania – rzeka wije się malowniczo przez całe miasto, dzięki czemu można zobaczyć niemal wszystkie najpiękniejsze zabytki.

Niewątpliwą atrakcją rejsu statkiem po Budapeszcie są mosty – cuda architektury i techniki. Podczas wyprawy można obejrzeć Most św. Małgorzaty, Most Wolności czy Most Łańcuchowy. Podziwiać można również malownicze wysepki: wyspę Małgorzaty i wyspę óbudai.

Zalety rejsu statkiem po Budapeszcie

Możliwość podziwiania panoramy miasta z innej perspektywy to nie jedyna zaleta rejsu statkiem po Budapeszcie. W sezonie w centrum miasta jest naprawdę tłoczno. Decydując się na statek, można tego uniknąć. Co więcej, ograniczona liczba miejsc na statku umożliwia podróż po rzece razem z przyjaciółmi.

Oprócz tego, rejs statkiem po Budapeszcie to również kontakt z naturą i relaks na świeżym powietrzu. Nie do przecenienia jest również argument finansowy. Bilety są w naprawdę atrakcyjnych cenach, zwłaszcza że trasa jest dłuższa i można zobaczyć znacznie więcej niż, np. z pokładu piętrowego autobusu wycieczkowego.

Wyjazdy firmowe Budapeszt

Węgry to kraj z jednej strony tak odmienny, a z drugiej – tak bliski kulturowo Polsce, co jest wynikiem wielu historycznych zaszłości, niejednokrotnie scalających oba narody. W Budapeszcie można nie tylko ujrzeć piękno miasta, będącego jedną z perełek tego miejsca, ale i Habsburgów. Niesamowity klimat tej metropolii tworzą przede wszystkim sami mieszkańcy, którzy podchodzą niezwykle przyjaźnie do odwiedzających ją gości.

Stąd też stolica Węgier to nie tylko doskonałe miejsce na wypad ze znajomymi czy rodziną. Liczne atrakcje tego miasta to także znakomita alternatywa dla firm szukających miejsca na wyjątkową wycieczkę. Wyjazdy firmowe do Budapesztu z pewnością na długo utkwią w pamięci wszystkich uczestników. Bogata oferta rozrywkowa pozwala odnaleźć w nim najróżniejsze rozrywki, umożliwiające lepsze scementowanie więzi pracowniczego zespołu.

W planie wycieczki jest między innymi rejs statkiem po Dunaju. Z jego wód można podziwiać najpiękniejsze dzieła architektury. Ponadto nie brak tu mniej lub bardziej typowych okazji do zabawy czy przeżycia przygody. Wszystko zależy od tego, na co nastawiają się sami uczestnicy podróży.

Jako profesjonalny touroperator zadbam o to, abyście Ty i Twoi pracownicy ujrzeli najprawdziwsze piękno tego miasta. Poznacie lokale gastronomiczne, dzięki którym zaznacie zupełnie nowych smaków. Odkryjecie czar oryginalnych węgierskich win, a jeśli będziecie chcieli – odwiedzicie również źródła termalne. W nich nabierzecie sił i zrelaksujecie się po aktywnym wieczorze pełnym atrakcji.

Niezależnie od tego, czy planujesz firmowy wyjazd integracyjny, czy też czeka Cię spotkanie z partnerem biznesowym w Budapeszcie – skontaktuj się ze mną! Wspólnie sporządzimy plan wycieczki pozwalający na dokładne zwiedzenie najciekawszych zakątków stolicy Węgier. Cała podróż będzie idealnie dostosowana do tego, czego oczekujesz.

Odbądź rejs statkiem po Dunaju, będącym inspiracją dla wielu artystów. Odwiedź kraj, którego naród wielokrotnie okazywał wielką przyjaźń i solidarność z Polakami. Jednak przede wszystkim – poznaj jedno z najpiękniejszych miast Europy i świata!

rejs statkiem po Budapeszcie