Oferta VIP

Zwiedzaj Węgry z rozmachem

Węgry to jedna z ulubionych destynacji wakacyjnych Polaków, którzy już od lat są zauroczeni bliską nam kulturą Madziarów. Jednak niewiele osób wie, że Węgry mają znacznie więcej do zaoferowania niż kąpiele i opalanie się nad Balatonem. Turystyka Węgier ciągle się rozwija i wchodzi na wyższy poziom, oferując odwiedzającym coraz bardziej luksusowe atrakcje. Dlatego specjalnie dla grup Incentive i wymagającego klienta przygotowuję zindywidualizowane programy VIP. Jeżeli więc chcesz wypocząć w luksusie, Węgry będą idealnym wyborem. Budapeszt pełen prestiżowych restauracji, znakomitych winnic, eleganckich kawiarni i nowoczesnych skybarów na światowym poziomie z pewnością Cię nie rozczaruje!

Ekskluzywne i butikowe hotele

Dla tych, którzy pragną odskoczni od codzienności polecam noclegi w ekskluzywnych butikowych hotelach. Noc spędzona w zabytkowym węgierskim pałacu, czy prestiżowej rezydencji to najlepsza okazja, aby zwiedzić Węgry po królewsku. To również idealny sposób, aby zaczerpnąć nieco historii tego kraju w luksusowym wydaniu. W ramach oferty VIP-incentive czekają na Ciebie wszystkie hotelowe atrakcje, takie jak spa.

Wieczorne eventy w skybarach

Wieczorny event w nowoczesnym skybarze to niesamowicie oryginalny sposób, aby odkryć węgierską kulturę współczesną. Kolacja na hotelowym dachu w skybarze jest niezwykle ekscytującym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Poza wyśmienitą kolacją przy akompaniamencie muzyki to również doskonała okazja, aby podziwiać piękno nocnego Budapesztu z wysokości.

Kolacje galowe w najlepszych restauracjach

Udział w uroczystej galowej kolacji w restauracji na światowym poziomie pozwoli Ci poczuć się jak ktoś wyjątkowy! Wykwintna uczta pozwoli Ci odkryć na nowo tradycyjne węgierskie smaki i skosztować lokalnych przysmaków w najznamienitszej odsłonie. To szansa na spróbowanie wyjątkowych potraw przygotowanych przez węgierskich mistrzów kuchni oraz kulinarnych klasyków w nowoczesnym wydaniu.

Przerwy kawowe w historycznych wnętrzach

Marzy Ci się kawa w prestiżowych, historycznych wnętrzach? Węgry, a zwłaszcza Budapeszt słyną z zabytkowych kawiarni. W swojej ofercie VIP-incentive przygotowałem więc miejsce na wypoczynek w postaci przerwy kawowej w unikatowych murach węgierskich zabytków. Pozwoli Ci to delektować się kawą w otoczeniu historii, kultury i luksusu!

Nietypowe sposoby zwiedzania

Mogłoby się wydawać, że w dobie Internetu można z łatwością samemu zaplanować wyjazd do stolicy Węgier. Jednak decydując się na zwiedzanie Budapesztu z touroperatorem, zyskujesz szansę na poznanie miasta z zupełnie innej strony. Oferuję turystom zwiedzania Węgier z każdej perspektywy: lądowej, wodnej, czy powietrznej. Ze mną możesz wybrać się w prawdziwą węgierską przygodę!

Nocne atrakcje miasta

Nocne zwiedzanie to idealny sposób, aby znaleźć się bliżej żywej kultury węgierskiej i poczuć ją na własnej skórze! Budapeszt nocą ma zupełnie inne, niepowtarzalne oblicze. Aby je podziwiać, nie możesz więc pominąć zwiedzania miasta nocą! Podczas moich wycieczek zabieram Was w podróż po Budapeszcie nocą, abyście mogli doświadczyć niezapomnianych wrażeń!

Degustacje w najlepszych winnicach

Wizyta w winnicy to obowiązkowy element każdej wycieczki na Węgry. Kraj ten w końcu słynie z tego rozgrzewającego szlachetnego trunku. Podczas naszej wycieczki nie zabraknie więc degustacji win przy wykwintnej kolacji w najlepszych węgierskich winnicach prowadzonych przez najznamienitszych gospodarzy. Ogniste węgierskie wino to doskonały sposób, aby rozbudzić w sobie żarzącą miłości do tego kraju!

Oryginalne atrakcje

Odkryję przed Tobą miejsca i wydarzenia wyjątkowe – nieznane turystom. Zaufaj mi, a oprowadzę Cię nie tylko po najważniejszych punktach, ale też pokażę unikatowe zakątki Budapesztu, w których odbywają się rzadziej znane szerzej publiczności eventy. Pokażę Ci prawdziwe perełki stolicy Węgier oraz zapewnię moc niezapomnianych wrażeń dzięki skrupulatnie zaplanowanym atrakcjom w węgierskim stylu.

Masz pytania? Skontaktuj się!